Paskolų klubas

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
poklius

Re: Paskolų klubas

Standartinė poklius » Ket Spa 10, 2019 11:19 am

Paskolų sumažėjo spėčiau dėl sezoniškumo. Prieš Kalėdas turėtų vėl papilti gerai.

SanDallas

Standartinė SanDallas » Ket Spa 10, 2019 11:23 am

Ne, jau ir emailus siunčia:

"Pastarosiomis dienomis pastebėjote, kad kreditų biržoje ženkliai sumažėjo kreditų, į kuriuos siūloma investuoti.

Tą pastebėjome ir mes.

Ieškodami priežasčių supratome, kad būtent prisitaikant prie naujojo, dirbtinio intelekto mašinos skaičiuojamo, reitingo, kilo tam tikrų techninių nesklandumų. Natūralu, kad tokie nesklandumai iškyla pereinamuoju laikotarpiu, darant tokius didelius pakeitimus, kaip kad reitingo skaičiavimo metodas.

Šiuo metu šiuos nesklandumus tvarkome, šiam darbui teikiame aukščiausią prioritetą.

Situacija išties neeilinė, tačiau esame tikri, kad ją netrukus pataisysime ir viskas grįš į senąsias vėžes."

SanDallas

Standartinė SanDallas » Ket Spa 10, 2019 11:25 am

Jei įvedus kažkokius kriterijus pagal kuriuos atrenkamos "mokios" paskolos nelieka didžiosios dalies paskolų, greičiausiai iki šiol paskolos tikrai labai plačiai buvo išduodamos. Beje, ką ir atspindi PK vėlavimų procentai.

Barzdyla

Standartinė Barzdyla » Ket Spa 10, 2019 4:21 pm

Barzdyla rašė:
Tre Spa 09, 2019 8:51 pm
Pakolų klubas nesenai atnaujino referalų programą, žmonėms užsiregistravusiems per referal linką duoda 20EUR.
Puiki proga prisijungti, jei dar nesate užsiregistravę.

Forumo administratorius iš šio pranešimo pašalino reklaminę nuorodą.
Dėkui, ponas administratoriau, aš kuriu srautą su savo pranešimu, o Jūs ištrinat linką

Vartotojo avataras
Mr. BM.

Standartinė Mr. BM. » Ket Spa 10, 2019 7:29 pm

Barzdyla rašė:
Ket Spa 10, 2019 4:21 pm
Dėkui, ponas administratoriau, aš kuriu srautą su savo pranešimu, o Jūs ištrinat linką
Nieko asmeniško. Tik reaguoju į forumo narių pranešimus. Gavau tris skirtingų žmonių „reportus“. Tuo labiau, tai buvo pirma jūsų žinutė šiame forume.

dali.us

Standartinė dali.us » Pen Spa 11, 2019 5:20 am

Barzdyla rašė:
Ket Spa 10, 2019 4:21 pm

Šitas srautas turi specialų pavadinimą: SPAM (ir aš čia ne apie kumpį)

Skelbti atsakymą