Kredito unija

Diskutuojame apie tai, kaip sudaryti Mustachian investicijų portfelį.
Vartotojo avataras
Giem

Kredito unija

Standartinė Giem » Ket Rgs 26, 2019 6:58 pm

Kurią kredito uniją renkatės grynų laikymui?
- patogumas
- pervedimų greitis ir kaina
- jūsų manymu patikimumas (gal pažįstate, žinote savininką ar panašiai). Indėliai drausti, bet vistiek.. :)

Dalį savo santaupų noriu laikyti cash'u. Nors suma vis dar ta, kurią galiu slėpti kojinėje, bet negeneruos nieko, o unija vistiek 1-2 proc. Reikia rinktis kažkurią ir atsidaryti sąskaitą.

Ačiū.

P. S.
Indeliai.lt žinau.
Mano blogas http://giem.lt

laurizas

Standartinė laurizas » Ket Rgs 26, 2019 7:17 pm

Šeimos KU.

Vartotojo avataras
Mr. BM.

Standartinė Mr. BM. » Ket Rgs 26, 2019 7:48 pm

Taupa, Vilniuje. Viskas internetu, tik sąskaitą reikia atsidaryti nuėjus į filialą. Gauni normalų IBAN, persivedi pinigus ir sudarai sutartį.

dali.us

Standartinė dali.us » Pen Rgs 27, 2019 5:21 am

Tai kad beveik visos jos vienodos. Esu kalbėjęs su 3.. iš šono toks labai mėgėjiškas reikalas.

Internetinis bankas arba I-Unija arba E-Kreda.

Pagrindinius dalykus visur gali valdyti internetu.

Už sąskaitos likuti palūkanų nebemoka. Kreditinės (beveik ?) visur mokamos. Pajaus dydis panašus. Unijos po truputi pradeda imti pinigus už bankines operacijas. Jei aktualu pažiūrėk įkainius ir pajaus dydi (pajų bankroto atveju prarandi).

Aš pats naudojuosi ACU. Kai rinkausi unija.. buvo didžiausios palūkanos už indėlius.

P.S. kažkada "didysis Lietuvos bankininkas" yra pasakęs - kuo didesnės indėlių palūkanos, tuo didesnė kontoros bankroto tikimybė :) Čia šiaip.. Iš jumoro srities.

laurizas

Standartinė laurizas » Pen Rgs 27, 2019 6:33 am

dali.us rašė:
Pen Rgs 27, 2019 5:21 am
Už sąskaitos likuti palūkanų nebemoka.
Kai kurios unijos siūlo taupomuosius indėlius, kuriuos galima papildyti ir atsiimti lėšas su tam tikrais apribojimais, ką sąlyginai galima laikyti palūkanomis už sąskaitos likutį.

Vartotojo avataras
Giem

Standartinė Giem » Pen Rgs 27, 2019 2:49 pm

Ačiū labai. Pabandysiu taupą ir šeimos uniją pažiūrėti. Aku Kauno miesto gyv. Aš iš sostinės.
Mano blogas http://giem.lt

Skelbti atsakymą