Nuomos sutartis

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
Sesė_Ilgakasė

Nuomos sutartis

Standartinė Sesė_Ilgakasė » Sek Rgs 29, 2019 9:50 am

Sveiki. Ar yra nuomojančių butus pagal sutartį? Gal turit kokių patarimų/pastebėjimų, ką reiktų įtraukti į nuomos sutartį? Ačiū!

Vartotojo avataras
DainiusT

Standartinė DainiusT » Sek Rgs 29, 2019 4:22 pm

Labai svarbu bute esančio turto aprašas su nuotraukomis ir defektais. Visada iškraustant kita bėdų, dėl atsiradusių naujų defektų.

Vartotojo avataras
Giem

Standartinė Giem » Sek Rgs 29, 2019 5:42 pm

Įvertinti pinigais visus stambesnius baldus, kurie gali nukentėti nuo vaikų ir gyvūnų.
Pvz. Sofa 400€, stalas 500€. Jeigu yra žala, aišku suma. Ir nuomininkai viską žino.
Plius būtinai depozitas, geriausiai 2 mėnesiai ir daugiau. Pranešimas apie išsikraustymą bent 2 mėnesius prieš, jeigu nuomojama ilgesniam laikui.
Pats tokią buvau pasirašęs, labai savininkai gerai pasipelnė, kai radau ir staigiai nusipirkau butą. Nuomoti ir mokėti būsto paskolą buvo brangu, turėjau palikti jiems visa depozitą.
Jeigu turi laiko, mokesčius mokėk pats. Parašyk, kad atsiųstų visų skaitliukų foto, apmoko per vieną sąskaitą, pats sudeklaruoji, nusiimti sąskaitas. Man taip darė, buvau patenkintas, kad pačiam nieko nereikia daryti.
Mano blogas http://giem.lt

Skelbti atsakymą