Atostogos Lietuvoje

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27
Atostogos Lietuvoje

Standartinė Fumitto » Ket Bir 11, 2020 7:40 am

Lygtais dar nebuvo tokios temos.
Kadangi šiais metais didžioji dalis lietuvių atostogaus gimtoje šalyje, tai įdomu ką renkasi Balticmustache bendruomenė. Kur planauojate atostogauti? Kokios bus jūsų atostogos? Gal žinote gerų, pigių vietų nuomai prie jūros arba nebūtinai? Gal patys nuomuojate?

Darijonas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:133
Užsiregistravo:Pir Bal 06, 2020 7:22 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 26

Standartinė Darijonas » Ket Bir 11, 2020 8:16 am

Nuomoju stovyklavietes Ignalinos r. prie ežero www.vireksta.weebly.com

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Bir 11, 2020 8:48 am

Ne visiškai į temą, bet... Vienos dienos ar savaitgalinėms išvykoms planuoti man labai praverčia https://www.lietuvon.lt/
Visi objektai patogiai ant google maps'o, tad kartais net tiesiog iki jūros važiuojant, jeigu neskubat, galima pasukti į šoną ir kažką aplankyti.

Kartais net, jeigu tiesiog norisi kokios sodybos savaitgaliui, bet nelabai svarbu į kurią pusę važiuoti, tai pagal šitą apsisprendžiam lankytinas vietas ir paskui nakvynės ar kitų pramogų ieškau jau tradiciniais būdais.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pen Bir 12, 2020 7:12 am

Planuoju atostogauti savo sodyboje. Bus aktyvus poilsis. Su mažais vaikais trumpos atostogos kažkur - erzina. Norisi ramybės, patogumo. Plius sunku ir nepatogu viešbutyje ar kambaryje virti vaikui košytes, plauti ir džiovinti rūbus.. Kai paaugs kiek kūdikis, bus galima planuoti daugiau kelionių. Šiuo metu - pavažiuojame į sodybą, pas tėvus, draugus, gimines. Dar liko tikrai daug neaplankytų (per karantiną praktiškai nieko neaplankėme).
Mano blogas http://giem.lt

Skelbti atsakymą