GPM lengvatos grąžinimas

Turi klausimą ar žinai pasiūlymų dėl mokesčių mokėjimo? Rašyk čia!
martishka
Naujokas
Pranešimai:4
Užsiregistravo:Sek Bir 02, 2019 1:00 pm
GPM lengvatos grąžinimas

Standartinė martishka » Pen Lap 03, 2023 3:08 pm

Sveiki,

Seniai skaitau forumą, bet nesu aktyvus dalyvis. Per tuos metus daug ką išmokau ir supratau. Taip pat galutinai apsisprendžiau dėl GD nutraukimo, kurį jau kaupiu apie 7 metus. Aišku už tai ir GPM lengvata buvo pritaikyta.

Klausimas toks:
Ar įmanoma/egzistuoja būdas nusitraukus GD negrąžinti valstybei GPM lengvatos, kuri man buvo gražinta? Jeigu tarkim pinigus perkelčiau visus į 3 pakopos pensijų kaupimas banke ar pan? Ten taip pat taikosi lengvata ir teoriškai aš nepiktnaudžiaučiau ja, tiesiog pasiekeistų mano pensijos kaupimo būdas/bendrovė/tipas.

VMI šiuo klausimu ilgai laužė galva, kai šnekėjau, bet sako turbūt nelabai įmanoma, nes GD sukauptus pinigus perves į mano sąskaita, dėl ko automatiškai tai bus ne pinigų perkėlimas kitur ir pan. Žmogus su kuriuo šnekėjau nebuvo susidūręs su tokia situacija, mažai ką galėjo papasakoti, bet tokios galimybės sakė nežino.

Gal kažkas iš forumo dalyvių yra mėgine persikelti pinigus kažkaip oficialiai iš GD į kokią 3 pakopos kaupimo bendrovę išvengiant GPM grąžinimo?

Pagarbiai
MR

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Šeš Lap 04, 2023 11:09 am

Laba,

Nežinau ir nemanau kad paprasta. Tokiu atveju į vmi reikia ne skambinti, o raštu užklausti. Jie tada ten pasiuntinėja vienas kitam klausimą, aptaria, ir surašo išsamų atsakymą.
Mano blogas http://giem.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1325
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Sek Lap 05, 2023 2:33 pm

martishka rašė:
Pen Lap 03, 2023 3:08 pm
Ar įmanoma/egzistuoja būdas nusitraukus GD negrąžinti valstybei GPM lengvatos, kuri man buvo gražinta? Jeigu tarkim pinigus perkelčiau visus į 3 pakopos pensijų kaupimas banke ar pan? Ten taip pat taikosi lengvata ir teoriškai aš nepiktnaudžiaučiau ja, tiesiog pasiekeistų mano pensijos kaupimo būdas/bendrovė/tipas.
Neįmanoma, nes apie tokį dalyką jau būtų žinoma. Plius, GMP lengvatą išskaičiuoja GD bendrovė, tai dėl tavo norų ji tikrai nerizikuos mokestinėmis pasekmėmis.

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:172
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 15

Standartinė Barzdocius » Sek Gru 31, 2023 8:54 am

O gal imanoma sustabdyti imokas ir tiesiog daugiau ju nebemoketi, o jau sukauptus centus atissimti pasibaigus terminui ar suskakus garbiam amziui?

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Sek Gru 31, 2023 1:55 pm

Skaityk sutartį, nežinom gi tavo aplinkybių. Kai turėjau savo, pvz., buvo parašyta, kad nepervedant įmokų bus vis tiek nuskaitomas kažkoks % kas mėnesį.

martishka
Naujokas
Pranešimai:4
Užsiregistravo:Sek Bir 02, 2019 1:00 pm

Standartinė martishka » Šeš Kov 23, 2024 8:00 pm

Skambinta ir rašyta į VMI, no chance šiai dienai. Įmokų stabdymas irgi ne variantas, nes mokesčiai vistiek mokami administraciniai. Nutraukinėsiu tiesiog taip ir tiek.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1325
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Tre Kov 27, 2024 11:02 am

Pasirodo neklydau:)

Skelbti atsakymą