Forumo taisyklės

Vieta kurioje rasite šio forumo taisyklės bei dažniausiai užduodamus klausimus
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83
Forumo taisyklės

Standartinė Mr. BM. » Ant Vas 26, 2019 8:26 pm

Bendros nuostatos
Kiekvieno forumo dalyvio nuomonė turi būti gerbiama. Diskusijų metu privaloma laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrąsinti. Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo, o jų autoriai baudžiami.
Trumpi ir neinformatyvūs (nepateikiantys jokios nuomonės, argumentų ar informacijos) pranešimai forume yra draudžiami. Tai galioja ir „Parašyk man AŽ (PM)" tipo žinutėms.
Temos turi būti kuriamos tik joms skirtuose forumuose ir prieš tai būtina patikrinti, ar panašia tema dar nebuvo diskutuota anksčiau. Draudžiama skelbti tą pačią temą keliose diskusijų skiltyse vienu metu. Nepaisius šios taisyklės, tema bus trinama.
Temų pavadinimai turi būti prasmingi ir aiškūs. Antraštė yra netinkama tuomet, jeigu vien iš jos negalima suprasti, apie ką tiksliai temoje yra diskutuojama. Tokie temų pavadinimai, kaip „Turiu klausimą arba „Reikia pagalbos" smarkiai sumažina tikimybę sulaukti greito atsakymo.
Temų pavadinimai negali būti VISOMIS DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS.
Draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės toje pačioje temoje, siekiant padidinti jos populiarumą, išskyrus tuos atvejus, kai pateikiama nauja informacija.
Griežtai draudžiama redaguoti pranešimus su moderatorių ar administratorių pastabomis.
Savo temos sunaikinimas, ištrinant jos antraštę ir pirmojo pranešimo turinį, yra draudžiamas. Turint tam priežastį ir norint, kad tema būtų pašalinta iš forumo, reikia informuoti administraciją paspaudus mygtuką „Pranešti".
Kiekvienas narys prisiima visišką atsakomybę už savo skelbiamą turinį šiame forume.
Visas šiame forume esantis turinys (narių parašyti pranešimai, atsiliepimai, įkeltos bylos ir kita) yra Balticmustache.lt nuosavybė.
Slapyvardis gali būti sudarytas tik iš lotyniškų raidžių ir skaitmenų.
Slapyvardis gali būti keičiamas tik vieną kartą (nebent yra keičiamos tik didžiosios/mažosios raidės).
Narys gali prarasti savo slapyvardį, jei niekada nėra parašęs nei vieno pranešimo ir nebuvo prisijungęs prie Balticmustache.lt forumo per paskutinius 24 mėnesius tuo atveju, kai to slapyvardžio nori kitas narys, turintis bent 500 reputacijos taškų ir užsiregistravęs bent prieš 24 mėnesius.
Visos narių skelbiamos nuorodos ir prekės ženklai gali būti panaudoti partnerystės programose.

Forumo dalyvių apribojimai
Vienas asmuo gali turėti tik vieną Balticmustache.lt forumo paskyrą. Aptikus, jog tas pats žmogus forume naudojasi keliais slapyvardžiais, visi jie bus nedelsiant užblokuoti, o jam pačiam uždrausta dalyvauti diskusijose neribotam laikui.
Po kiekvienu dalyvio pranešimu rodomas jo parašas negali viršyti šių apribojimų: ne daugiau nei trys eilutės teksto ne didesniu nei standartiniu dydžiu esant 1024x768 ekrano rezoliucijai ir ne daugiau nei vienas paveiksliukas, kuris turi būti ne didesnis nei 468x60 px, ne sunkesnis nei 50 KB ir mirgėjimu neerzinantis kitų forumo dalyvių. Parašuose yra draudžiama viskas, kas draudžiama diskusijų pranešimuose.
Masinis privačių žinučių siuntinėjimas yra netoleruojamas ir traktuojamas kaip labai grubus nusižengimas, už kurį narys yra iš karto šalinamas iš forumo be teisės sugrįžti.
Draudžiama rašyti pranešimus vardu tų žmonių, kurie yra išmesti iš forumo arba kurių rašymo teisė yra sustabdyta.
Draudžiama savo Balticmustache.lt forumo paskyra leisti naudotis kitiems žmonėms, jūs atsakote už savo paskyrą.

Draudžiamos sritys
Draudžiamas bet kokių sukčiavimo metodų propagavimas, pagalbos sukčiaujant prašymai ir suteikimai, sukčiavimui skirtų programų platinimas.
Draudžiamas bet kokių azartinių žaidimų (lažybų) organizavimas, kuriose dalyvis turi atlikti piniginius pervedimus. Forume taip pat nepageidaujamos finansinės schemos, reikalaujančios masiškai investuoti į tam tikrą projektą ar sistemą. Pastarasis punktas skirtas apsisaugoti nuo piramidinių ir panašių apgavysčių sistemų, bet forumo administracija neskirs laiko aiškintis, ar organizuojama schema yra legali, ar ne. Legalios ar ne, minėtos finansinės schemos forume yra nepageidaujamos.
Draudžiamas bet koks kitų portalų paskyrų, su jomis susijusių paslaugų (Facebook anketų, grupių, fanų grupių, pakvietimų), nelegaliai įsigytų skriptų ar programų pirkimas, pardavimas ar mainymas bei skelbimas nuorodų į tinklalapius, kuriuose tai daroma. Virtualių daiktų ir pinigų pardavimas taip pat draudžiamas, jei to neleidžia kurianti kompanija Produktą platinti gali tik jo autorius arba teisėtas perpardavinėtojas (reseller), nebent produkto licencija leidžia tai daryti laisvai (produktas yra nemokamas).
Draudžiamas bet kokio turinio, netinkamo nepilnamečiams (skirto tik suaugusiems), skelbimas. Šis draudimas taip pat galioja porno (adult) verslo propagavimui, su juo susijusių nuorodų ir skydelių rodymui.
Draudžiamos diskusijos, susijusios su HYIP, PTR, PTC, Bux ir panašiomis programomis. Nuorodos į šias programas yra nepageidaujamos tiek dalyvių pranešimuose, tiek parašuose.
Draudžiamas bet koks privatus paskolų prašymas ir siūlymas jas suteikti forumo nariams. Išimtis taikoma verslo paskoloms, kai verslas skolina verslui. Draudimas negalioja investicijų prašymams ir pasiūlymams, kai suteikiantis žmogus prisiima visą investavimo riziką ir gavėjas nesėkmės atveju nėra įsipareigojęs pinigų grąžinti.
Draudžiama forumo narių prašyti teigiamai įvertinti bet kokį turinį (nuotrauką, straipsnį) kitose interneto svetainėse.
Draudžiama viešinti bet kokią kitų žmonių asmeninę informaciją, įskaitant kito nario vardą ir pavardę.

Nelegali veikla, sukčiavimai ir vagystės
Žmonės, užsiimantys arba skatinantys neteisėtą veiklą (sukčiavimą, vagystes, brukalų (spam) siuntimą), forume yra nepageidaujami ir išmetami be jokio įspėjimo.
Draudžiamas bet koks, abejotiną legalumą pagal Lietuvos Respublikos įstatymus turinčių prekių (narkotinių ir panašaus poveikio medžiagų, ginklų, petardų, sprogmenų ir kt.) ir paslaugų pardavinėjimas, pirkimas ir reklamavimas. Forumo administracija nediskutuos, ar prekė ar paslauga yra legali, ar ne, – jei prekė kelia abejonių, vadinasi, forume ji yra nepageidaujama.
Draudžiama naudoti bet kokias pagalbines programas/scriptus norint apeiti forumo draudimus (temų kėlimai ir panašiai).
Balticmustache.lt forumo administracija neprisiima atsakomybės už bet kokius narių patirtus nuostolius. Kiekvienas narys asmeniškai atsako už visus savo vykdomus sandorius šiame forume ir galimas jų pasėkmes.

Skelbimai
Skelbimai forume negalimi. Norint pateikti sklebimą, prašome kreiptis į forumo administratorių ir pateikti prašymą Skelbimų kategorijos sukūrimui.

Įspėjimų sistema
Už kiekvieną taisyklių pažeidimą narys yra įspėjamas. Pagal turimą įspėjimų, ne senesnių nei 6 mėnesiai, skaičių taikomos atitinkamos nuobaudos:
I įspėjimas: draudimas rašyti dvi dienas
II įspėjimas: draudimas rašyti savaitę
III įspėjimas: draudimas rašyti dvi savaites
IV įspėjimas: draudimas rašyti mėnesį
V įspėjimas: pašalinimas iš forumo
Grubaus nusižengimo (sukčiavimo, vagystės) atveju narys yra šalinamas iš diskusijų iš karto.

Moderatorius, atsižvelgęs į situaciją, gali skirti trumpesnį arba ilgesnį draudimo rašyti laikotarpį.


Narys, praeityje buvęs išmestas iš forumo už rimtus nusižengimus (vagystes, sukčiavimą ir pan.) gali būti bet kada išmestas bendru administracijos sprendimu, kilus įtarimui dėl jo elgesio.


Ginčai tarp narių

Asmeniniai ginčai tarp narių turi vykti už forumo ribų. Jeigu to yra nepaisoma, abejoms šalims laikinai apribojamos rašymo teisės. Administratoriai nebus teisėjai, kurie sprendžia kas teisus, o kas ne.

Išmestiems nariams – būdas sugrįžti

Praėjus 6 mėnesiams po išmetimo (jei po paskyros užblokavimo nebuvo užfiksuota papildomų nusižengimų taisyklėms), narys gali rašyti prašymą forumo administracijai (baltic.mustachian@gmail.com) dėl leidimo sugrįžti į forumą, laiške būtinai nurodydamas savo slapyvardį. Tai vienintelis būdas sugrįžti. Iš forumo pašalintiems nariams draudžiama registruotis iš naujo – jei narys užsiregistruoja forume dar kartą, anksčiau ar vėliau tai paaiškėja ir jis vėl būna išmetamas. Rašykite prašymą – taip sutaupysite sau laiko.

Iškilus problemoms

Jei kilo problemų dėl moderatorių darbo, prisijungimo prie forumo, pranešimų rašymo ir panašiai, visuomet kreipkitės į el. paštu baltic.mustachian@gmail.com. Esant galimybėms, pridėkite kuo daugiau informacijos apie susiklosčiusią problemą. Tai gali būti nukopijuota teksto dalis, ekrano nuotrauka (screenshot) ar panaši informacija, kuri padėtų greičiau išspręsti susidariusias problemas.

Taisyklių keitimas

Balticmustache.lt forumas turi teisę bet kada savo nuožiūra pakeisti šias taisykles, o tokie pakeitimai įsigalioja juos paskelbus šiame puslapyje, visiems nariams be išimčių.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.