BALTIC MUSTACHE
  • PRADINIS
  • FORUMAS
  • Investavimas
  • Gyvenimo būdas
  • MŪSŲ PROGRESAS
  • Archyvas
  • APIE

BALTIC MUSTACHE

  • PRADINIS
  • FORUMAS
  • Investavimas
  • Gyvenimo būdas
  • MŪSŲ PROGRESAS
  • Archyvas
  • APIE

Balticmustache tarpusavio skolinimo portfelis

nuo Mr. BM. 2019 22 lapkričio
2019 22 lapkričio
P2P investavimas - rezultatai

Jau beveik metus laiko veduosi išsamią statistiką apie Balticmustache tarpusavio skolinimo portfelį. Kadangi grafikai pagaliau įgauna įdomų pavidalą, nusprendžiau pasidalinti jais ir su skaitytojais.

Šiuo metu Balticmustache tarpusavio skolinimo portfelį sudaro investicijos dvejose platformose – Paskolų Klube ir Finbee.

Paskolų klubas

Registruotis į Paskolų Klubą ir gauti +1% nuo investuotos sumos per pirmus tris mėnesius.

Paskolų klubą naudoju nuo 2017 metų vidurio, jokių nusiskundimų iki šiol neturiu. Čia perkėliau ir savo tėvų bei kitų šeimos narių P2P portfelius. Per visą investavimo laikotarpį buvo juntamas Paskolų Klubo administracijos ir vadovų noras augti, tobulėti ir klausyti klientų. O tai duoda pasitikėjimo. Taip pat, galiu pagirti ir pačia platformą, kuri tikrai patogi ir maloni akiai.

Kai 2017 metais pradėjau investuoti į Paskolų Klubą, turėjau planą: 60% portfelio skirti A reitingui, ir po 20% B ir C reitingams. Pradžioje skolinau su užtikrinimo fondu, gana chaotiškai, į įvairaus tipo paskolas. Naudojau ir automatinį, ir rankinį investavimą. Prioritetą skirdavau turtą turintiems skolininkams, kurie praeityje neturėjo skolų. Su tokia strategija investavau metus laiko. Kaip matosi grafike, sekėsi puikiai: vėlavimų buvo iki 5%, o pajamingumas laikėsi ties 18%. Ko gero dėl portfelio jaunumo ir užtikrinimo fondo.

2018 metų rudenį nusprendžiau padidinti portfelį. Strategija: 60% A reitingas ir po 20% B bei C reitingai. Skolinau asmenims nuo 30 iki 60 metų, nedidesnes nei 6000€ skolas, be užtikrinimo fondo. Kaip matosi aukščiau „PASKOLŲ VĖLAVIMAI PAGAL LAIKOTARPĮ“ esančiame grafike, vėlavimų skaičius gan greitai ėmė didėti.

Dar kurį laiką laikiausi strategijos, bet 2019 vasaros pradžioje nusprendžiau padidinti A reitingo paskolų santykį iki 70%, o B ir C sumažinti iki 15%. Kurį laiką pagal mano nustatytus kriterijus automatinis investavimas aktyviai investavo į A paskolas, tačiau pastaruoju metu kriterijai tapo per aukšti ir į naujas paskolas automatinis skelbimas praktiškai nebeinvestuoja. Nebeinvestuoja, tai nebeinvestuoja, pagalvojau. Kriterijus palikau tokius kokie buvo, tad per mėnesį suinvestuojami 50-200€. Grįžtančius pinigus įmetu į kitus finansinius instrumentus, nes pagal mano subjektyvų suvokimą, rizikos ir grąžos santykis po mažu tampa nepalankus investuotojams.

Finbee

Finbee portfelis yra gana jaunas, todėl rimtai į jo statistiką žiūrėti nereikėtų. Apskritai platforma buvau patenkintas, jautėsi gan mažas nemokių paskolų kiekis, tačiau pastaruoju metu Finbee ištiko komunikacijos krizė, todėl portfelio didinimą šioje platformoje laikinai sustabdžiau. Tol kol susitvarkys.

Strategija buvo paprasta: 50% portfelio skiriama verslo paskoloms, 50% A ir B reitingo vartojimo paskoloms. Nemokių paskolų kiekio šiame straipsnyje dar neaptarinėsiu, nes dėl portfelio jaunumo gautųsi tik spekuliacijos.

Jeigu visgi nuspręsi registruotis į Finbee, prašau tai padaryti per mano rekomendacijos nuorodą. Tokiu būdų nemokamai paremsi šį tinklaraštį.

P2P portfelio skaičiuoklė

Ko gero pastebėjai, kad aš kas mėnesį fiksuoju savo P2P portfelių rezultatus, kuriuos vėliau galiu lyginti. Taip elgiuosi, nes platformos istorinių portfelio parametrų beveik nefiksuoja. Kiekvieno mėnesio pabaigoje skiriu 15min. ,kad išsaugoti duomenis savo excel skaičiuoklėje. Tai vėliau leidžia lyginti kaip sekasi mano portfeliams ilguoju laikotarpiu.

Aukščiau esanti lentelė yra tik parodomoji, skirta šiam tinklaraščiui. Pats naudoju savo susikurtą excel failą, nes duomenis saugau pats. Jeigu taip daryti nori ir tu, spausk ant žemiau esančios nuorodos ir galėsi įsigyti jau paruoštą failą:

Įsigyti P2P portfelio excel skaičiuoklę

Mr. Balticmustache

Užsiregistravęs per straipsnyje esančias tarpusavio skolinimo platformų nuorodas paremsi šį tinklaraštį, nes už atvestus klientus platformos sumoka komisinius mokesčius. Naudą gauna ir naujas vartotojas, nes platformos registruojantis per šias nuorodas suteikia bonusų ir jam. Kaip ir įprasta, rekomenduoju tik tokius produktus ir paslaugas, kuriomis pats naudojuosi ir kurios atitinka šio tinklaraščio vertybes. Jeigu kiltų klausimų, susisiek su manimi baltic.mustachian@gmail.com

Šis straipsnis nėra rekomendacija priimti vienokius ar kitokius investicinius sprendimus. Tai yra mano subjektyvi nuomonė, paremta perskaityta literatūra bei nuosavo patirtimi. Kiekvienas investuotojas už priimtus investicinius sprendimus bei jų rezultatus prisiima pilną atsakomybę, be pretenzijų straipsnio autoriui. 

P2PportfelisSkačiuoklėtarpusavio skolinimas
36 komentarai
8
FacebookTwitterGoogle +Pinterest
Mr. BM.

ankstesnis įrašas
Investavimas į ETF. Rizikos
sekantis įrašas
752 ir 173 taisyklė: kiek kainuoja mūsų įpročiai?

You may also like

Balticmustache investicijų portfelis. 2021 apžvalga.

Geriausias Brokeris Investavimui į ETF 2021

Moterų Investavimas į Tarpusavio Skolinimą

Bilis investuoja

Investavimas į ETF. Rizikos

Balticmustache portfelis

Geriausias brokeris investavimui į ETF Lietuvoje 2019

Investavimas į tarpusavio skolinimą

Ar verta kaupti pensijų fonduose?

Investavimas į ETF. Balticmustache patarimai

36 komentarai

EvoInvestor 2019 22 lapkričio - 13:58

Kodel portfelyje tik vartojimo paskolos? Ar planuojate tureti Verslo ir NT?

Reply
Mr. BM. 2019 22 lapkričio - 14:50

Portfelyje yra ir verslo paskolų, beveik puse Finbee portfelio sudaro trumpalaikės paskolos verslui.

Į NT paskolas neinvestuojame, nes bendrą BM portfelį ateinančiais metais papildys realūs NT objektai. Investuojant į P2P, NT sudarytų per didelę dalį.

Reply
Vinordas 2019 22 lapkričio - 14:11

Ką manote apie didėjančią nemokių paskolų tendenciją PK platformoje?

Reply
Mr. BM. 2019 22 lapkričio - 14:54

Manau, kad tai yra dėl dviejų priežaščių:
1. PK portfelio brandos požymis. Kuo toliau, tuo labiau vėlavimų daugės, o rezultatai priklausys nuo išieškojimo kokybės. Jeigu atvirai, to ir tikėjausi.
2. Keičiasi rinkos situacija, Lietuvos P2P platformos tampa atviresnės, todėl už tas pačias palūkanas priskolinome rizikingesniems žmonėms. To pasekoje turime daugiau default.

Reply
Paulius 2019 22 lapkričio - 16:44

Klausimas – kodėl taip skiriasi kiekvieną mėnesį investuotų pinigų kiekis? Matau, kad kai kuriais mėnesiais būta ir 600 eur, kai kuriais ir 20. Ar viskas dėl to, kad tiesiog tą mėnesį buvo daugiau/mažiau kriterijus atitinkančių paskolų? Ar protinga būtų nusistatyti min/max kiek turėtų per mėnesį eiti pinigų į P2P?

Reply
Mr. BM. 2019 22 lapkričio - 17:18

Taip, suinvestuotos skirtingos sumos būtent dėl paminėtos priežasties.

O dėl mėnesio limitų tai jau kaip norisi kiekvienam pagal savo strategiją. Tėčio portfeliui Paskolų Klube tiesiog nustačiau sąskaitos limitą, kurį pasiekus daugiau neinvestuojama.

Reply
MK 2019 22 lapkričio - 20:35

Sveiki, dėkui už įdomią statistiką. Kiek suprantu, čia daug darbo tokius grafikus sukurti, sekti viską pastoviai ir dar straipsnį parašyti. Kokia reali finansinė nauda tiek laiko ir pastangų skirti savo investicijų sekimui? Suprantu apie naudą pritraukti skaitytojus, bet ar yra reali tiesioginė finansinė nauda? Ar kažką pamatote tuose spalvotuose grafikuose, kas padeda daryti geresnius sprendimus ateityje?

Reply
Danielius 2019 22 lapkričio - 20:44

Koks įdomus klausimas… Tai, suprask, protingiau (pelningiau?) tiesiog suinvestuoti ir pamiršti penkeriems metams?

Reply
MK 2019 22 lapkričio - 22:50

Optimaliau būtų kartą per mėnesį pažiūrėti bendrus rodiklius, kuriuos rodo platformos, pagal tai matysis, kokia situacija. Kai bus krizė – visi važiuos žemyn, o pinigų ištraukti greitu laiku nepavyks. Tai kokia prasmė pastoviai žiūrėti į šituos rodiklius?

Reply
Mr. BM. 2019 22 lapkričio - 23:02

MK,

Bent jau aš investuoju ilgam, neplanuoju bandyti atspėti kada bus krizė ir ištraukinėti pinigus iš P2P. Tai tiesiog ne tam skirtas instrumentas. Portfelis sumažėti turi natūraliai.

O kai investuoji ilgam, svarbu matyti kaip elgiasi portfelis keičiant strategiją. Kaip ir buvo su mano portfeliu – pirmus metus dariau pagal vieną strategiją, kitus – jau pagal kitą. Ir dabar, galiu aiškiai matyti kas pasiteisino, o kas ne. Jeigu šios statistikos neturėčiau, tai to nematyčiau ir negalėčiau priimti atitinkamų veiksmų.

Reply
Mr. BM. 2019 22 lapkričio - 21:37

Žinoma, kad pamatome. Kiekvieną mėnesį matau pajamingumą, jo kintamumą nuo default paskolų ir dar daug kitų parametrų. Laikui bėgant žinau koks yra vidurkis, kokiomis tendencijomis eina portfelis, o tai leidžia priimti atsakingesnius investicinius sprendimus. Be to, žinodamas kaip veikia mano „mašina“, iškart pastebėsiu kada ji suges.

Reply
MK 2019 22 lapkričio - 22:56

Tendencijos matosi vos atsidarius platformą. Jie ten nupaišo kiek vėluoja, koks XIRR, etc.
Ką reiškia „priimti atsakingesnius investicinius sprendimus“? Toliau investuoti į P2P ar nustoti investuoti į P2P? Kokie dar variantai?
Ar bus konkretus momentas, kai jūsų vieno „mašina“ ims ir suges? Tiesiog šiaip sau? Ar tiesiog bus krizė ir visų „mašinos“ vienu metu suges?

Reply
Mr. BM. 2019 22 lapkričio - 23:10

Atsidarius platformą, matosi šiandienos duomenys, o ne tendencija. Kad matytum tendenciją, turi turėti praeities duomenis ir juos lyginti. Čia yra kiekvieno forex’isto ar spekulianto duona. Iš vieno skaitmens, išvados nepadarysi. Kaip ir geometrijoje, iš vieno taško, nepadarysi linijos rodančios kryptį.

Kadangi mano portfelis susideda iš daug instrumentų, nematau prasmės P2P istorinių duomenų kišti į savo atmintį. Daug lengviau mėnesio gale skirti 10-15 minučių ir juos susivesti.

Reply
Eimantas 2019 25 lapkričio - 09:07

Gal bandei paskaičiuoti „realią“ grąžą iš kiekvieno reitingo? PK kažkur duoda kiek procentų atmesti pagal vėlavimo laiką, tai sekant jų rekomendacijom ar A=B=C, ar visgi vėlavimai neatperka palūkanų skirtumo? Teoriškai, kaip suprantu, pats PK yra nustatęs, kad viskas išsilygintų.

Reply
Mr. BM. 2019 25 lapkričio - 19:29

Jau kurį laiką galvojau taip padaryti, bet vis neprisiruošiau. O gal bandei pats? BŪtų įdomu sužinoti kurie reitingai gavosi pelningiausi.

Eimantas 2019 27 lapkričio - 08:00

Grubūs pamastymai forume.

Vilius 2019 22 lapkričio - 23:30

Gera graža.

Tik kažkaip užkliuvo, kad skaičiuojat strategijas ir panašiai, man atrodo su tiek pinigų, nelabai verta gilia analize užsiimti.

Reply
Mr. BM. 2019 23 lapkričio - 00:18

Planuojamas P2P portfelis – 40k. Tai patirtis ir žinios pravers ateityje.

Reply
Laimis 2019 25 lapkričio - 11:43

Nelabai supratau sakinio dalies „rizikos ir grąžos santykis po mažu tampa nepalankus investuotojams.“ Gal galėtum plačiau paaiškinti?

Reply
Mr. BM. 2019 25 lapkričio - 19:26

Viskas paprasta, tiesiog mano suvokimu už prisiimamą riziką yra mokamos per mažos palūkanos. Kuo toliau, tuo mažesnės.

Reply
Darius 2019 26 lapkričio - 08:38

Nemanot kad geriau investuoti į NT paskolas? Grąža ~12% bet už paskolos stovėtų realus NT. Dabar grąža vos didesnė bet už paskolos stovi šakėm ant vandens rašyti įsipareigojimai. P2P skolinimas atrodo daug daug rizinkingesnis o grąža vos 1% didesnė.

Reply
Mr. BM. 2019 26 lapkričio - 14:40

Nesakau, kas geriau, kas blogiau. Tiesiog Balticmustche portfelis artimiausiais metais pasipildys realiu NT, todėl dar didinti investicijas į NT nenorime.

Bet net ir nevertinant aukščiau išsakytos minties, galima pastebėti:
– paskolos į NT dažniau yra verslo paskolos. Man tai jau yra papildoma rizika, nes verslo bankrotas yra gerokai lengvesnis nei asmens;
– NT užstatas dažnai yra pervertintas;
– ir šiaip, visi investuoja tik NT. Man dėl to neramu.

Reply
Darius 2019 27 lapkričio - 07:59

Realus NT kiek suprantu nuoma bus. NT paskolos labiau priskirčiau prie NT plėtojimo. Man nuoma 2x mažesnę grąžą generuoja nei paskolos. Tai kaip ir pats sakai visi investuoja į NT=nuoma tai tikrai reiktų pagalvot ar verta lįst ten konkuruoti dėl tų kelių %.

Reply
Mr. BM. 2019 27 lapkričio - 16:33

Nuoma gali generuoti ir gerą cashflow, jeigu NT pirktas reikiamu laiku (pvz. prieš 6-9 metus). Mūsų atveju taip ir yra todėl vis dar verta.

Be to, nuoma ir vystymas ir skirtingo rizikingumo investicijos, todėl natūralu, kad ir grąža skiriasi. Juk vystymą sąlygoja gerokai daugiau išorinių ir neprognozuojamų veiksnių nei jau turimo turto nuoma.

Reply
JD 2019 29 lapkričio - 07:13

Nemanau, kad teisingai darai nuomos pelningumą nuo senų kainų imdamas. Geriau užsirašyk vertės padidėjimą į pelną ir tada žiūrėk nuomos pelningumą. Čia aišku jei pinigų kalimo efektyvumas domina. Kitaip pakliųsi į kreivų veidrodžių karalystę: kaip pvz. gali būti įmonė apskaitanti nuosavybėję NT 1995 m. kainomis ir jį nuomojanti. Jai rodys nerealų pelną, bet pervertinus turtą šių dienų kainomis, paaiškės, kad gal net nepelninga ta veikla, lyginant su kitomis. Tikiuosi mintį pagavai. NT gerai, bet jei nori efektyviai kalti pinigus, skaičiuok. Jei diversifikuot ir saugumo nori, tada gali skaičiuot kokiom nori kainom ir džiaugtis akiai malonia grąža. Pvz. aš vietoje 14, 13, 10,5 ir pan. realiai skaičiuoju 5-6 max pelningumą. Bet neparduodu ir nemetu pinigų, kur gaunu gerokai daugiau, tik dėl saugumo. Jei kas pasiūlytų saugumą kaip NT su geru pelningumu, mesčiau nedvejodamas ten.

Reply
Mr. BM. 2019 29 lapkričio - 10:12

Dėkui už patarimą. Žinau šį niuansą.

Bet man būtent taip pat kaip ir tau, norisi diversifikacijos ir saugumo. O už NT kol kas nieko geresnio nerandu. Nebent NT kitoje valstybėje, bet ten jau administravimas sunkesnis.

Reply
EvoInvestor 2019 28 lapkričio - 15:03

Nuoma gali generuoti 3-6% graza is nuomos, be to yra ir kapitalo prieaugis. Pavyzdziui sitas projektas https://evoestate.com/project/210/carmen-street/
praitais metais generavo 5% graza (12% graza GROSS). Tiketina, kad po 3-5metu pardavus si objekta dar bus ir 5% metinis kapitalo prieaugis, todel graza tokios investicijos gali buti labai panasi kaip ir NT vystymo paskolu.

Reply
Egidijus 2019 3 gruodžio - 21:26

Į finbee platformą investuoju nuo jos susikūrimo pradžios. Ir galiu pritarti tavo nuomonei, kad su komunikacija ten problema. Ir jau senai problema.

Reply
Mr. BM. 2019 4 gruodžio - 19:37

Reikia tikėtis, kad visgi laikui bėgant susitvarkys 🙂

Reply
Egidijus 2019 3 gruodžio - 21:38

Dėl investavimo į NT platformas investuoju į estateguru ir susidariau nuomone, kad turtas ten dažnu atveju pervertintas ir gana daug. Vienas pvz is default paskolu. Turtas įvertintas buvo 92000, o parduotas po keletos aukcionų uz 70000. Ir daugiau tokiu yra.
Ir cia kai yra ekonomikos pakilimas.

Reply
HonestFIRE 2019 6 gruodžio - 10:40

O vertinimas 92k priverstinio išieškojimo atveju ar rinkos kaina?

Reply
Lukas 2019 11 gruodžio - 17:38

Sveiki BM

Jau gerus puse metu seku Jusu puslapi ir zaviuosi Jusu mokejimu priversti pinigus dirbti uz Jus.
Nezinau, ar perskaitysit sita komentara, bet kreipiuosi del patarimo.

Pastarieji metai man asmeniskai finansiskai buvo gan geri ir siuo metu santaupuose turiu apie 40k.
Turiu automobili, kuris man kainuoja grubiai 200E i men;
Neturiu nuosavo busto, nuoma kainuoja 200E i men;
Papildomos islaidos tai maistas, sporto klubas, atostogos ir t.t.

Investuoju grubiai apie 300E i menesi – ar tai butu p2p lending ar stocko pirkimas; svarstau apie agresyvesni investavima butent i ETF.

Cia iskyla busto klausimas – ar tureciau imti paskola ir pirkti buta? Manau, kad 5metu begyje galeciau santaupu suma padvigubinti dirbdamas savo dabartini darba (atsizvelgiant i tai, kad viskas seksis taip, kaip sekasi dabar – ko deja nuspeti negaliu) – zinoma nezinau kokia bus NT rinka po 5 metu ir ar kainos ir toliau augs kaip ant mieliu (kalbu zinoma apie Vilniu) ar siek tiek stabilizuosis.

Velgi, kaip galeciau idarbinti turimus pinigus, kad jie greiciau generuotu graza?

Aciu

Reply
Mr. BM. 2019 12 gruodžio - 09:19

Labas, Lukai,

Visų pirma, tai dėkui, kad skaitai. Komentarus matau visus iki vieno 🙂
Aš finansinių patarimų duoti negaliu, bet užtat galiu rodyti ką darau aš. Tai visų pirma, santaupas pats laikau indėliuose (plačiau forume). Visos kitos investicijos, kurias aš atlieku priklauso nuo rizikos, kurią šiuo metu sau galiu leisti. Pavyzdžiui žinau, kad artimiausiu metu reikės daug cash, nes statysiu namą, todėl didžioji dali pinigų dirba minėtuose indėliuose. Tačiau turiu ir ilgalaikių investicinių tikslų, kuriems galiu toleruoti didesnę riziką, todėl investuoju į ETF ir P2P. Kalbant bendrai, jeigu nori greičiau generuoti grąžą, tai finansų rinkos yra vienas iš sudėtingiausių būdų (daug vilkų). Gerokai lengviau pinigus uždirbti investuojant į verslą ar parduodant savo laiką (daug avių, lengviau tapti vilku).

Būsto klausimas yra ypač subjektyvus. Bet perkant būstą sau (o ne investicijai), aš vertinu tai, kad laimė, džiaugsmas ir ramybė, gyvenant nuosavame kampelyje, irgi gali būti investicinė grąža. Asmeniniai pirkiniai nebūtinai turi būti „geros investicijos“. Su nežinomybe kas bus po x metų gali pragyventi visą gyvenimą. O kur tuomet džiaugsmas? 🙂

Reply
Egidijus 2019 11 gruodžio - 21:35

Tuo atveju kaip ir baigesi gerai nes LTV 52proc. ir krizes ner 🙂

uzstato verte €93200
finansuojama suma €48000
Na nemoketa imoka nuo pat pirmo menesio. Trukme paskolos 18men. Tai kol pinigai grizo uztruko apie 21men
trumpai iskarpos is proceso
Loan is fully invested 01.03.2018
On auction 09.01.2019
Sold in auction 12.08.2019
parduotas uz €70,508.
Graza su baudom realiai gavosi didesne nei buvo pradine siuo atveju.
Siuo metu is esamo 140 paskolu In default yra 14.
Nu bet kol kas kaip ir neprarasti pinigai. Atsirado atrine rinka kol kas dar nesinaudojau.

Reply
Darius 2020 5 gegužės - 10:48

Sveiki, Paskolų klube atsirado A+ reitingo paskolos. Ar planuojate atnaujinti grafikus, išskirdami šį reitingą atskirai, ar pliusuosite prie A reitingo?
Taip pat būtų įdomu matyti ROI ir grynojo portfelio ROI kitimo grafikus.

Reply
Mr. BM. 2020 5 gegužės - 20:17

Sveiki. Atskiro grafiko nedarysiu, pliusuosiu į vieną. Manau, kad dabartiniame A reitinge iš seniau yra likę daug tariamų A+ paskolų, tad neverta.

ROI kitimo grafiką svarstau pridėti, ypač po PK atnaujinimo. Rytoj forume ir facebook’e pasidalinsiu portfelio apžvalga. Kiek mačiau, ROI šį mėnesį net ne krito, o kaip tik kilo.

Reply

Parašyti komentarą Atšaukti komentarą

Išsaugoti vardą, el. paštą ir tinklalapį sekančiam kartui

Apie Mus

Apie Mus

Sveiki užsukę į blog'ą, kuriame mes dalinamės patarimais ir patirtimi, kaip sukaupti turto ir pasiekti finansinę nepriklausomybę Lietuvoje! Plačiau apie mus ČIA. Apie progresą ČIA. O apie investicijas ČIA.

Naujienlaiškis

Populiarūs įrašai

  • Geriausias brokeris investavimui į ETF Lietuvoje

    2018 11 rugpjūčio
  • Geriausias brokeris investavimui į ETF Lietuvoje 2019

    2019 28 gegužės
  • BALTIC MUSTACHE PROGRESAS

    2018 3 birželio

Facebook

Facebook

Naujausi komentarai

  • Freedom apie Geriausias Brokeris Investavimui į ETF 2021
  • Mr. BM. apie Balticmustache investicijų portfelis. 2021 apžvalga.
  • Aleksas apie Balticmustache investicijų portfelis. 2021 apžvalga.
  • Mr. BM. apie Balticmustache investicijų portfelis. 2021 apžvalga.
  • Egis apie Balticmustache investicijų portfelis. 2021 apžvalga.
  • Mr. BM. apie Balticmustache investicijų portfelis. 2021 apžvalga.

Atsakomybė

  • Tinklaraščio autoriai stengiasi užtikrinti aukštą pateikiamos informacijos kokybę ir tikslumą, tačiau negarantuoja, kad pateiktoje informacijoje nėra netikslumų.
  • Tinklaraštyje pateikta informacija nėra suprantama kaip investicinių paslaugų teikimas, nėra rekomendacija, siūlymas pirkti, parduoti, turėti ar kitaip disponuoti finansinėmis priemonėmis ar pasinaudoti jų suteikiamomis teisėmis.
  • Už investicinius sprendimus, kurie buvo priimti remiantis tinklaraštyje pateikta informacija, neatsakome.
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest

@ BALTIC MUSTACHE. Visos teisės saugomos.